همکاری در پایان نامه

 

ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه پایان نامه و پروپوزال

ارائه موضوع و ایده های تحقیقاتی

خدمات تکنیکی پروپوزال

اجاره فضای آزمایشگاهی

آنالیز نتایج پایان نامه

رفع مشکلات

مشاوره و راهنمایی خصوصی از ابتدا تا سرانجام

 

 

پایان نامه های (پروپوزال) ارشد و دکترا گرایش های زیست شناسی و پروژه های دانشجویی که روی موضوعات ژنتیک مولکولی ، ژنتیک سرطان، بیماری های ژنتیک، بیوتکنولوژی، فارماکوژنتیک، بیوانفورماتیک، میکروبیولوژی و کشت سلول تعریف شده و در آزمایشگاه تحقیقاتی وارنا  توسط اعضا هیات علمی مرکز و به راهنمایی و مشاوره آن ها توسط خود دانشجویان انجام می شود(امکان اجرای پروپوزال هایی که توسط اساتید خارج از مرکز تعریف شود نیز در این آزمایشگاه توسط دانشجویان وجود دارد).

باتوجه به فضای آزمایشگاهی مناسب، کارشناسان مجرب و تجهیزات به روز و پیشرفته در آزمایشگاه وارنا پایان نامه های دانشجویان ارشد و دکترای رشته های مختلف مرتبط با فعالیت این آزمایشگاه قابل اجرا می باشد. عموما کار پژوهشی هر دانشجو توسط خود دانشجو زیر نظر تکنسین انجام می شود. همچنین انواع خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان ارائه می گردد.

از دیگر مزیت های این مرکز می توان به آموزش کلیه مباحث دانشجویان توسط کارشناسان و راهنمایان آزمایشگاه دانست، که پس از یادگیری کامل مباحث، امکان انجام کلی پروپوزال توسط خود دانشجویان مهیا شود.

 

و همچنین در این مرکز امکان اجاره فضا و تجهیزات آزمایشگاهی برای پیشبرد پروژه، پایان نامه و فعالیت های دانشجویی با هزینه ای مناسب و بهترین امکانات فراهم است که در این صورت دانشجویان می توانند با اجاره بخش یا قسمتی از آزمایشگاه و تجهیزات آن به فعالیت بپردازند.

فهرست